355.این روزهای خوب | بلاگ

355.این روزهای خوب

تعرفه تبلیغات در سایت

اسفند که از راه میرسد همه عجله دارند.

عابرها با سرعت از کنار هم میگذرند،آخر عجله دارند.

زنی که در صف فروشگاه ایستاده و منتظر است نوبتش شود تا صورتحسابش را بابت خرید انواع شوینده ها به صندوقدار بپردازد عجله دارد تا به خانه برسد و شروع کند بساط خانه تکانیش را.

پسر بچه سربه هوای همسایه که با تمام پول توجیبی های این چند روزش ترقه خریده عجله دارد تا در آخرین چهارشنبه سال دلی از عزا در بیاورد.

نگهبان جوان ساختمان بلند ته خیابان هفتم دل توی دلش نیست که زودتر به روزهای پایانی سال برسد و شیفتش تعویض شود تا بتواند به روستا برگردد و تحویل سال را کنار تازه عروسش باشد.

سرباز بالای برجک نگهبانی که از تصور سبزی پلو ماهی مادر قند توی دلش آب میشود هم عجله دارد...عجله رسیدن به روزهای پایانی سال و تحقق وعده مافوقش من باب مرخصی.

کاسبی که تمام سال را چشم دوخته به همین روزها تا هر روزش را دست پر به خانه رود، بلکه عوض این چند ماه کسادی در آید هم عجله دارد.

میبینی؟؟همه عجله دارند...همه

من، اما ...من بارانی سورمه ای رنگم را میپوشم و آهسته در را میبندم و قدم زنان راه میوفتم.راستش را بخواهی توی دلم به این همه عجله میخندم.مگر میشود سال را بی تو تمام کرد؟!اصلا مگر میشود سال را بی تو آغاز کرد؟؟مگر نه اینکه هر آغاز و پایانی تویی...

باران که بی هوا میزند یادم میفتد چتر ندارم.اصلا بهتر...من و باران و خیالت...چه بزمی...با خودم می اندیشم بگذار هر روز و هر لحظه ای که میخواهند سال را تحویل کنند.چه فرقی میکند برایم وقتی تحویل سال من، لحظه آمدن توست.شاید در یک عصر بارانی اردیبهشتی.یا شاید در برگریزان آبان...یا حتی در یک روز داغ مردادی. اصلا خدا را چه دیدی شاید همین روزهای آخر اسفند...آری...بگذار در تقویمهایشان هر چیزی میخواهند بنویسند...مهم لحظه رسیدن توست.


سلام

متن بالا رو همینجوری دلی نوشتم.

اسفندتون مبارک.الهی که دل همه شاد باشه.

بچه هاااااااا من این روزا به شدت سرم شلوغه واسه همین شاید دیر به دیر کامنت بدم.مرسی که درکم میکنید.البته فک کنم همه این روزا مشغولن.ایشالا که به دل خوش باشه برای همه.

راستیییییی یه چیزی بچه ها...اگه دوست داشتید این پادکست رو دانلود کنید.کار دوست خوبمون BOBO ی عزیز هستش..منم اون پشت مشتا یه دالی کردمممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

http://s5.picofile.com/file/8287006826/Tanzania2.mp3.html

پیش پیش از همگی سپاس مندم.

پاشم برم به کار و بارم برسمممممبه یک مرد عاشق جهت گفتن "نمیخوابی عشقم چشات حیفه هاااا"نیازمندیمبه جان خودم از وقتی پاییز تموم شد من خوب شده بودم  دیگه الکی الکی گوشیمو چک نمیکردم که ببینم کسی بهم پیام داده؟نداده؟در حالیکه هیشکی شمارمو ندارهخوب شده بودم به خداااااااا....تقصیر این وقت خوابیاست.همش به آدم حس عشق القا میکنن.نمیگن دختر مردم دیوونه میشه

پاشم برم نصفه شبی زده به سرم

بدرود

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 17 اسفند 1395 ساعت: 0:13